Intencją Księgi Gości jest wyrażenie szacunku dla Ireny Jarockiej, upamiętnienie zarówno jej dorobku artystycznego jak i osobowości artystki. Osoby pragnące zamieścić swoje wspomnienia związane z artystką, wypowiedzieć się na temat portalu lub wyrazić szacunek dla Ireny Jarockiej za całokształt jej dorobku, prosimy o przesłanie tekstu na: Jarocka@gmail.com.

Uzupełniamy stale materiały z życia Ireny na portalu IrenaJarocka.pl.
Brakujące materiały lub korekty prosimy o przesyłanie na Jarocka@gmail.com

29 marca 2020 20:44 | juergen

G_ł_o_s_u_j_m_y_ na wielkie niezapomniane przeboje Ireny♡

W plebiscycie Polskiego Radia Trojki "13.POLSKI TOP WSZECH CZASÓW" w propozycjach, znalazły sie cztery przeboje Ireny, na ktore możemy zagłosować ♡

TU GŁOSUJ


http://irenajarocka.pl/webdocs/image/2019/KG/Glosowanie-plakat-29-03-2020-1.jpeg
http://irenajarocka.pl/webdocs/image/2019/KG/Irena-2007-foto-Tatiana-Jachyra.jpeg
http://irenajarocka.pl/webdocs/image/2019/KG/Glosowanie-plakat-29-03-2020-2.jpeg


27 marca 2020 18:07 | juergen

Pierwsze w tym roku muzyczne-płytowe światło na horyzoncie z Ireną ♡ wydawca: MTJ ➞ korektura

Moj poprzedni wpis, zapowiedz nowego wydawnictwa płytowego Ireny, którym chciałem wraz z początkiem wiosny również i tutaj na forum rozjaśnić troche ten trudny czas, w związku z aktualna sytuacja (szalejącym coronavirusem), stracił niestety szybko na aktualności ☹︎.
Aktualnie panującą sytuacja pomieszała i pokrzyżowała a co za tym idzie poprzesuwała plany wydawnicze rowniez i firmom płytowym, w tym takze wydawnictwa Ireny, ktore byly na starcie i w planach ☹︎. Nie pozostaje wiec nic innego jak przeczekać ta aktualna sytuacje.
Trzymajmy sie wiec póki co zdrowo!muzyka: Wojciech Trzciński słowa: Janusz Kondratowicz


25 marca 2020 17:14 | juergen

Pierwsze w tym roku muzyczne-płytowe światło na horyzoncie z Ireną ♡ wydawca: MTJ


22 marca 2020 09:54 | juergen

Irena.............. na dobry i na ten trudniejszy czas .............................♡

http://irenajarocka.pl/webdocs/image/2019/KG/Irena-foto-Sebastian-Skalski-2002-zlota-rama-2.jpeg

W bosskiej oprawie obiektywu Sebasstiana Skalskiego


➤ [www.youtube.com]

20 marca 2020 18:47 | juergen

Irena.............. na dobry i na ten trudniejszy czas .............................♡

http://irenajarocka.pl/webdocs/image/2019/KG/Irena-foto-Sebastian-Skalski-2002-zlota-rama-1.jpeg

W bosskiej oprawie obiektywu Sebasstiana Skalskiego


➤ [www.youtube.com]

8 marca 2020 18:43 | juergen

Premiera do ktorej chetnie sie powraca....... ♡ Warszawa Teatr Buffo 8.03.1980...........♥︎http://irenajarocka.pl/webdocs/image/2019/KG/Non-Stop-magazyn-logo.jpeg
http://irenajarocka.pl/webdocs/image/2019/KG/wycinki-koncert-w-teatrze-Buffo-NonStop-1980.jpeg

To troche przypadek, ale wlasnie mniej wiecej o tej porze byliśmy juz w gorączce przedpremierowej, najpierw na malej pogawędce w teatralnej garderobie u Ireny na zapleczu, a pozniej juz na widowni Teatru Buffo. Pamietam, trzeci, czwarty rząd, najlepsze środkowe miejsca byly dla nas zarezerwowane, inni goście Ireny tez mieli zapewnione dobre miejsca. Az sie wierzyc nie chce spoglądając wstecz, ale to było dokładnie 40 lat temu, tylko, ze w sobote 8.03. Nie pamietam jednak, czy Irena miala przez trzy, czy przez dwa dni koncerty w Teatrze Buffo, premierowe koncerty Jej nowego programu estradowego, bardzo starannie przygotowanego prawdziwego show, długo wcześniej zapowiadanego w prasie. Cala Warszawa byla oklejona poniższymi plakatami i afiszami, czym bardziej zbliżało sie do ul.Konopnickiej tym bardziej i widoczniej czulo sie dosłownie to wydarzenie. Foyer teatru pięknie udekorowane wielkimi czarno-białymi zdjęciami Ireny z najnowszej sesji zdjęciowej pani Renaty Pajchel, niecodzienna wystawa robiła wrażenie. Przy kasie Teatru i w innych miejscach, gdzie oddawalo sie garderobe, wystawione byly najnowsze reklamówki Ireny do wzięcia, ktore cieszyły sie powodzeniem i szybko znikały. Pan Jerzy Bogdanowicz menedżer Ireny ze sztabem ludzi ówczesnego opiekuna artystycznego PSJ Warszawa, zadbały o to, by wszystko bylo na najwyższym poziomie, od folderu reklamowego az do oprawy scenicznej tego nowego programu Ireny, z którym zaraz pozniej wyjechała na trasy koncertowe po Polsce i za granice.
Juz kilkakrotnie przy okazji bardziej i mniej okraglych rocznic tych pięknych warszawskich premierowych koncertów, powracałem tu na forum do nich i wspominałem, bo warto, bo byly wyjątkowe, z rozmachem, "wypasione" jak je niektórzy nazywali.
Ten niesamowity koncert, znane przeboje, nowy premierowy repertuar, blok francuskiej piosenki, światowe hity, świetny zespol akompaniujący Irenie pod kierownictwem młodego i bardzo zdolnego muzyka Tadeusza Janika, świetne chorki min. Beaty Andrzejewskiej, Grzegorza Markowskiego, bisy, owacje, ta cala atmosfera dookoła, medialna obecność, do tego jeszcze dodatkowy rodzynek, wręczenie Irenie Złotej Plyty, to wszystko sprawiło, ze ten caly dzień i koncertowy wieczór byl wyjątkowy i zapisał sie dodatkowo szczególnie w biografii artystycznej Ireny.


http://irenajarocka.pl/webdocs/image/2019/KG/Plakat-PSJ-odkryte-ramiona-foto-Pajchel-1980.jpg http://irenajarocka.pl/webdocs/image/2019/KG/Plakat-afisz-1980-blau.jpeg

http://irenajarocka.pl/webdocs/image/2019/KG/wycinki-koncert-w-teatrze-Buffo-1980-1.jpeg

http://irenajarocka.pl/webdocs/image/2019/KG/Teatr-Buffo-Warszawa-1980-zlota-plyta.jpeg

Złotą Płytę za swoj drugi album "Gondolierzy znad Wisły" przyznano Irenie co prawda juz w 1977 roku, ale ponieważ nie bylo żadnego oficjalnego wręczenia jej Irenie (takie głupie czasy☹︎), wiec zadbano o to, by wykorzystać i dodatkowo urozmaicić ten wieczór w Buffo.
Tylko, ze byla to niespodzianka i pojawienie sie przedstawiciela Polskich Nagran (nie pamietam, czy to byl dyrektor PN) na scenie ze Złota Płyta, wywołało głośne owacje na stojąco, byliśmy przekonani, ze to płyta za ostatni LP "Byc narzeczona twa", którego opóźniona premiera byla w lutym 1979. Pozniej w prasie tez byly mylne informacje o tym.
Kryzys sprawil, ze nie zawsze wręczano Złote Plyty, a szkoda, bo to bardzo sympatyczne wizualne wyróżnienie, nie tylko dla artysty, ale tez jego fanow.

http://irenajarocka.pl/webdocs/image/2019/KG/wycinki-koncert-w-teatrze-Buffo-1980-2.jpeg

http://irenajarocka.pl/webdocs/image/2019/KG/Teatr-Buffo-Warszawa-1980-proba.jpeg http://irenajarocka.pl/webdocs/image/2019/KG/Teatr-Buffo-Warszawa-1980-po-koncercie-Irena-pani-Wanda-Juergen.jpeg
● dzien przed koncertem - ostatnia próba ● Pani Wanda, mama Ireny Jarockiej, tez oklaskiwala córkę tego wieczoru ☺︎

http://irenajarocka.pl/webdocs/image/2019/KG/wycinki-koncert-w-teatrze-Buffo-Kurier-Polski-1980.jpeg

● Min. i ta piosenka byla jedna z premierowych, która Irena po raz pierwszy zaśpiewała tego pamiętnego wieczoru w Teatrze Buffo a nawet ze specjalnie przygotowana choreografia ☺︎ muzyka Jacek Mikuła słowa Wojciech Młynarski ➤➤➤➤ [www.youtube.com]

http://irenajarocka.pl/webdocs/image/2019/KG/Irena-fot-Pajchel-autograf-Juergena-1980-Buffo.jpeg

2 marca 2020 01:01 | juergen

Happy Birthday Andrzej Korzyński, kompozytor "Motylem jestem" kończy dziś 80 lat!

http://irenajarocka.pl/webdocs/image/2019/KG/Andrzej-Korzynski.jpeg

Kompozytor, aranżer i pianista, absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Pionier polskiej muzyki elektronicznej i bigbitu, współzałożyciel Młodzieżowego Studia "Rytm". Kompozytor muzyki teatralnej, filmowej, baletowej i rozrywkowej. Współpracował min. z Andrzejem Wajdą, Andrzejem Żuławskim, Januszem Morgensternem, Jerzym Gruza czy Sylwestrem Chęcińskim. Muzyczny repertuar bardzo bogaty i roznorodny od "Człowieka z żelaza“ do "Akademi pana Kleksa“. Pisal piękna muzyke nie tylko do polskich filmow, ale muzyke pana Korzynskiego mozna posluchac rowniez w wielu zagranicznych produkcjach filmowych, niemieckich serialach telewizyjnych. Autor wielu polskich przebojow muzyki rozrywkowej z pierwszym napisanym jeszcze w 1964 "Żółte kalendarze“ na czele. Jest trzykrotnym laureatem plebiscytu na Radiową Piosenkę Roku w latach 1965, 1966 i 1974 - za „Motylem jestem“. To tak pokrotce, bo biografia i kariera zawodowa dzisiejszego solenizanta jest bardzo bogata.
Pan Andrzej Korzynski pojawil sie w karierze Naszej Ireny zaraz na samym poczatku, tuz po Jej powrocie z kilkuletniego pobytu w Paryzu. Wtedy to zaspiewala Irena w swoim pierwszym solowym programie telewizyjnym „Irena Jarocka zaprasza“, kompozycje Andrzeja Korzynskiego "Kołysze się świat", bardzo lubiana pozniej piosenke, ktora od razu zdobyla duza popularnosc nie tylko dzieki jej prezentacji w TV, ale glownie dlatego, ze byla grana bardzo czesto na antenie radiowej i dlatego tez ukazala sie bardzo szybko na pocztowce dzwiekowej, popularnych w latach 70-tych wydawnictwach plytowych, ktore mozna bylo szybciej wydac na rynku niz single. Piosenka ta nie mogla jednak zyskac miana duzego przeboju, bo nie mogla sie przebic przez rownolegle lansowana w 1973 inna piosenke z tego programu TV, "Kocha się raz", ktora doslownie nie schodzila z anteny radiowej i nie chciala sie tez ulotnic z uszow melomanow i pierwszej ogromnej rzeszy fanow Ireny Jarockiej. Byl to pierwszy wielki przeboj Ireny. Ten powrot Ireny z Paryza okazal sie szybko wielkim powrotem na muzyczny rynek i mial niesamowity start a spiewane przez Irene piosenki cieszyly sie ogromnym powodzeniem.
Do tego oszalamiajacego i nieznanego w takich wymiarach sukcesu na polskim rynku muzycznym, popularnosci i uwielbiania Ireny w tamtych latach, przylaczyl sie tez jak najbardziej pan Andrzej Korzynski, proponujac Irenie piosenke „Motylem jestem", jednego z najwiekszych przebojow w repertuarze Ireny, jednego z najwiekszych przebojow polskiej muzyki rozrywkowej, ktory znala i spiewala cala Polska. Nie tylko ta piosenka, ale tez sam motyl jest od tamtej pory nieustannym symbolem tej pieknej kariery Ireny Jarockiej, ktory do dzis jest kojarzony z Irena kolejnym generacjom melomanow. Piosenka bila wszelkie rekordy popularnosci a Rozglosnie Radiowe uznaly „Motylem jestem“ Andrzeja Korzynskiego i Andrzeja Tylczynskiego (tekst) Piosenka Roku 1974.
Irena w latach 70-tych nagrala kilka piosenek autorstwa Andrzeja Korzyńskiego dla radia, na plyty LP i single.
Smutny los chciał, ze z chwila odejścia Ireny, powróciła tez po wielu latach kompozycja pana Andrzeja Korzynskiego "Połoniny niebieskie", utwor z pierwszej plyty długogrającej Ireny, której muzyka z tekstem Marka Dutkiewicza bardzo boleśnie, ale tez z zawartym w niej pięknem, nabrała nowego, niestety realnego smutnego wyrazu tego przesłania... ponownie chwytała za serce ♡.
Happy Birthday!

http://irenajarocka.pl/webdocs/image/2019/KG/Pocztowka-dzwiekowa-Kolysze-sie-swiat-1.jpeg

muzyka Andrzej Korzyński tekst Marek Dutkiewicz ➤ [www.youtube.com]

http://irenajarocka.pl/webdocs/image/2019/KG/Pocztowka-dzwiekowa-Kolysze-sie-swiat-2.jpeg

http://irenajarocka.pl/webdocs/image/2019/KG/Andrzej-Korzynski-i-Jerzy-Gruza.jpeg
Andrzej Korzyński w rozmowie z Jerzym Gruzą(✝︎) na promocji książki "Wymyśliłam Cię. Irena Jarocka we wspomnieniach" Warszawa 2016

➤➤ [www.youtube.com]

http://irenajarocka.pl/webdocs/image/2019/KG/pasek-reklama-piosenki-Motylem-jestem.jpeg

➤➤ [www.youtube.com]

http://irenajarocka.pl/webdocs/image/2019/KG/Irena-Henryk-Debich-zdjecie-koncertowe-1974.jpeg

muzyka Andrzej Korzyński tekst Jerzy Miller ➤ [www.youtube.com]


25 lutego 2020 11:42 | juergen

"Kocha się raz" na bis ♥️ i bardzo sympatyczne kameralne z tym wspomnienie z Ottawy........Irena Jarocka & Roman Gorny. Jak bardzo brakuje nam takich chwil dziś... i bedzie brakować tez i jutro........................ ♥️

17 lutego 2020 13:27 | juergen

Reżyseria: Jerzy Gruza „Motylem jestem czyli romans 40-latka“● Scenariusz: Jerzy Gruza, Krzysztof Teodor Toeplitz. ● Kinowa premiera filmu: 10.09.1976
Film nagrodzony na III Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdańsku Nagrodą Publiczności.


16 lutego 2020 16:21 | juergen

Jerzy Gruza .................................. jak przykro i smutno.................................. [*]

http://irenajarocka.pl/webdocs/image/2019/KG/Irena-Jerzy-Gruza-Empik-2007-1.jpeg
Warszawa Empik 2007

Jerzy Gruza, reżyser i scenarzysta filmowy, telewizyjny i teatralny, aktor, wieloletni członek Stowarzyszenia Filmowców Polskich, absolwent Wydziału Reżyserii PWSF w Łodzi. Po jej ukończeniu współpracował w TVP z Bogumiłem Kobielą i Jackiem Fedorowiczem przy takich programach, jak "Poznajmy się", "Małżeństwo doskonałe", "Kariera", "Runda". Dla TVP tworzył programy muzyczne i rozrywkowe, reżyserował spektakle Teatru Telewizji. Twórca seriali min. "Dzięcioł", „Wojna domowa”, „Czterdziestolatek” i tak bliskiego nam filmu "Motylem jestem, czyli romans 40-latka".
Był również autorem felietonów, wspomnień i opowiadań. Pisał o życiu artystycznym i towarzyskim w Polsce.
W 1983 roku został dyrektorem Teatru Muzycznego w Gdyni, gdzie wyreżyserował wiele słynnych musicali, m.in. Skrzypka na dachu, Jesus Christ Superstar czy Les Misérables.
Nam fanom Ireny Jarockiej bylo bardzo milo spotkać pana Jerzego Gruze przy okazji książkowej premiery biografii Ireny "Motylem jestem, czyli piosenka o mnie samej" i pozniej, przy okazji promocji książki wspomnieniowej o Irenie "Wymyśliłam Cie, Irena Jarocka we wspomnieniach", gdzie pan Gruza uświetnił swoja obecnością i humorem to spotkanie. R.I.P.


http://irenajarocka.pl/webdocs/image/2019/KG/Jerzy-Gruza-z-ksiazka-Warszawa-2016.jpeg
Warszawa Kino Atlantic 2016


● "... dzięki niemu szare czasy PRL-u stawały się bardziej znośne..."

http://irenajarocka.pl/webdocs/image/2019/KG/Irena-Jerzy-Gruza-Sopot-1974.jpeg
Międzynarodowy Festiwal Piosenki Sopot 1974

http://irenajarocka.pl/webdocs/image/2019/KG/Irena-Jerzy-Gruza-Andrzej-Kopiczynski-plan-filmowy-1975.jpeg
Na planie filmowym "Motylem jestem, czyli romans 40-latka" 1975


● "... tworzył komedie dla publiczności, która potrafi czytać między wierszami..."

http://irenajarocka.pl/webdocs/image/2019/KG/Irena-Jerzy-Gruza-Empik-2007-2.jpeg
Warszawa Empik 2007 ......... w kolejce po autograf ☺︎

Jerzy Gruza:
"... popieram jakąkolwiek inicjatywe, aby zostawić ślad po śpiewaniu i wykonawstwie takiej artystki jak Irena Jarocka , która swoją kulturą, delikatnością i wrażliwością potrafiła przebić się wśród tandety i pospolitości wielu celebrytów tamtych lat. Wyjątkowa osoba , wspaniała koleżanka, artystka nie w pełni doceniana przez krytykę nastawianą na najprostsze gusty publiki i ówczesnych mecenasów z Bożej Łaski."
Warszawa 2013


16 lutego 2020 11:57 | Art.Wro

[*]

Zmarł Jerzy Gruza....
ekipa "Czterdziestolatka" coraz bardziej w komplecie już TAM.

14 lutego 2020 08:36 | juergen

"Kocha się raz" ♥️ Irena Jarocka & Maciej Winogrodzki

http://irenajarocka.pl/webdocs/image/2019/KG/Irena-zdjecie-okladki-czasopismo-niemieckie-1974.jpeg

muzyka Éric Charden tekst Zbigniew Stawecki
Irena z ostatnim duetowym partnerem w "Kocha się raz" Maćkiem Winogrodzkim ♥️➤ [www.youtube.com]


P.S. Joannnie, nieustajace podziękowania za te wszystkie koncertowe filmiki na YouTube, teraz juz tak dla nas bezcenne...

11 lutego 2020 13:31 | juergen

Irena Jarocka "Lato dzikich róż" - muzyka: Romuald Lipko tekst: Marek Dutkiewicz
10 lutego 2020 13:19 | juergen

Muzyka: Romuald Lipko "Nie odchodź jeszcze" Irena Jarocka & Budka Suflera● muzyka Romuald Lipko tekst Andrzej Mogielnicki

Irena:
"... zgłosił się do mnie Romek Lipko i zaprezentował mi pięć piosenek. Wybrałam dwie z nich i pojechałam do Lublina na nagrania. Podkład, który przygotowali muzycy, zainspirował mnie do zupełnie nietypowego dla mnie śpiewania: bardzo prostego, bez przeciągania dźwiękow i bez wibrato, z inną niż zwykle barwą głosu i odmiennym sposobem atakowania dźwięku. To byłam zupełnie inna ja. ... "


9 lutego 2020 14:05 | juergen

Muzyka: Romuald Lipko "To za mało" Irena Jarocka & Budka Suflera● muzyka Romuald Lipko tekst Andrzej Mogielnicki "To za mało" ➤ [www.youtube.com]

● kilka minut dla legendy polskiej sceny muzycznej Romualda Lipko ➤ [www.youtube.com]


7 lutego 2020 20:30 | juergen

Romuald Lipko [*]

http://irenajarocka.pl/webdocs/image/2019/KG/Romuald-Lipko.jpeg

R.I.P. w podziękowaniu za tak piękną muzyke........................... [www.youtube.com]


7 lutego 2020 15:12 | Halina

Czemu tacy ludzie tak wcześnie nas opuszczaja.Dzisiaj opuścił nas też Romek Lipko. żwiązany z Ireną,

1 lutego 2020 20:53 | juergen

Gratulacje dla naszych "Kawiarenek", ich autorów Wojciecha Trzcińskiego i nieżyjącego juz Jerzego Kleynego ♡

http://irenajarocka.pl/webdocs/image/2019/KG/Plebiscyt-radiowy-plakat-1.jpeg
http://irenajarocka.pl/webdocs/image/2019/KG/Irena-zdjecie-twarzy-Olawa-2009-1.jpeghttp://irenajarocka.pl/webdocs/image/2019/KG/Irena-zdjecie-twarzy-Olawa-2009-2.jpeg
http://irenajarocka.pl/webdocs/image/2019/KG/Irena-zdjecie-twarzy-Olawa-2009-1.jpeghttp://irenajarocka.pl/webdocs/image/2019/KG/Irena-zdjecie-twarzy-Olawa-2009-2.jpeg
http://irenajarocka.pl/webdocs/image/2019/KG/Plebiscyt-radiowy-plakat-2.jpeg
http://irenajarocka.pl/webdocs/image/2019/KG/Plebiscyt-radiowy-plakat-4.jpeg

muzyka Wojciech Trzciński słowa Jerzy Kleyny(✝︎) ➤ [www.youtube.com]

1 lutego 2020 17:28 | Art. Wro

Irenka...

Gratulacje dla Fanów i sympatyków, że mimo tak ogromnych kłopotów, blokad i innych "niespodzianek" Kawiarenki naszej Irenki uplasowały się na piątej pozycji Plebiscytu 95 lecia Polskiego Radia.
Gdyby Irenka żyła.............to z pewnością mobilizacja byłaby taka...., że wynik byłby potrojony :)
Ale jestem pełen podziwu i tak.
Teraz czekam na obiecane nowe aranżacje i płytę.
Pozdrowienia.

30 stycznia 2020 18:55 |

nie mozna głosować blokują

27 stycznia 2020 22:01 | juergen

G_ł_o_s_o_w_a_n_i_e_

Niestety, dokladnie te poniżej opisane przez Klaudyne problemy wlasnie dzis utrudniaja, uniemozliwiaja normalne oddanie głosu na "Kawiarenki" ☹︎. Będąc jednak w mieście, spróbowałem zagłosować w Apple Store -udało sie, w Saturn -tez, w Gravis -również. Dobre chociaz to, ale szkoda, ze w finałowym tygodniu glosowania sa takie problemy ☹︎. Jest tez blad, bo nie mozna również odtworzyć proponowanych tam na stronie do glosowania "Kawiarenek".

Mila redaktor PR pani Bogna Kowalska, szybko zareagowała na moj sobotni sygnał e-mailowy dotyczący tego problemu i zaraz interweniowała w tym temacie, ale jak widać przeszkody sa nadal ☹︎.

TU GŁOSUJ


27 stycznia 2020 16:43 | Klaudyna

Głosowanie

Weszłam dziś po raz pierwszy na stronę plebiscytu i chociaż udało mi się kliknąć w przycisk Głosuj koło piosenki Ireny, to pojawił się napis, że dzienny limit głosów został wyczerpany, a potem już kliknąć się nie dało. Weszłam na stronę ze smartfona - i historia się powtórzyła. Napisałam maila z "reklamacją" do tej Pani, której adres podał Juergen i poprosiłam o odnotowanie głosu na Irenę...

26 stycznia 2020 17:53 | Art.Wro

?

Mnie się udało raz...słownie RAZ zagłosować z tej strony i raz ze smartfona. Za każdym następnym razem i dziś mam komunikat, że dzienny limit został wyczerpany.
Wczoraj chyba udało mi się też ze smartfona...ale obcego.
Dziwny ten plebiscyt.
Miejsce Ireny cieszy...ale wielu piosenek wg mnie brakuje. Gdzie Krawczyk, Sosnicka, Prońko? itp.
Pozdrawiam fanów.
A.
___________________
Artur, K.Pronko jest z „Psalm stojących w kolejce”, ale innych brak

26 stycznia 2020 09:51 | juergen

G_ł_o_s_o_w_a_n_i_e_

Rowniez i dziś sa problemy przy oddaniu głosu na nasze "Kawiarenki", niestety ☹︎. Nie funkcjonuje rowniez strona kontaktowa PR: Skontaktuj się z nami, nie mozna wysłać tego formularza ☹︎.
Jest to nie OK, kiedy wprowadza sie w obieg plebiscyt do glosowania i strona nie funkcjonuje! Jak w takiej sytuacji mozna ocenić późniejsze wyniki takiego glosowania?
● Pozostaje jeszcze reklamacja telefoniczna: Redakcja Łączności ze Słuchaczami Tel: /22/ 645 24 45 , zachęcam do niej.
● Reklamacja Agencja Muzyczna, e-mail: Bogna.Kowalska@polskieradio.pl

TU GŁOSUJ


25 stycznia 2020 18:24 | juergen

G_ł_o_s_o_w_a_n_i_e_

Rzeczywiście dzis sa jakies problemy przy glosowaniu na stronie PR, obojętnie skąd sie probuje oddać glos ☹︎, potrzeba jednak wytrwalosci i po kilku podejściach udaje sie.

TU GŁOSUJ


25 stycznia 2020 14:08 | fann

głosowanie

U mnie też nie można zagłosować.

25 stycznia 2020 10:05 |

nie daje sie zaglosowac ktos cos wie o co chodzi

22 stycznia 2020 12:15 | juergen

_ _G_ł_o_s_u_j_m_y_ _G_ł_o_s_u_j_m_y_ _ na wielki przeboj Ireny "Odpływają kawiarenki" ♡

Glosujmy dalej w Plebiscycie Polskiego Radia "Piosenki 95-lecia Polskiego Radia", na ten wielki hit Naszej Ireny "Odpływają kawiarenki", na to ponadczasowe piękno, ktore zawarli w tej piosence kompozytor Wojciech Trzciński, autor tekstu Jerzy Kleyny i Irena ♡. Następna taka okazja bedzie dopiero za piec lat.
Głosować mozna raz dziennie do 31 stycznia.

TU GŁOSUJ

http://irenajarocka.pl/webdocs/image/2019/KG/Plebiscyt-radiowy-plakat-1.jpeg
http://irenajarocka.pl/webdocs/image/2019/KG/Irena-Sopot-Top-Trendy-2009-4.jpeg

➤ [Piosenki 95-lecia Polskiego Radia ]

http://irenajarocka.pl/webdocs/image/2019/KG/Plebiscyt-radiowy-plakat-2.jpeg
http://irenajarocka.pl/webdocs/image/2019/KG/Plebiscyt-radiowy-plakat-3.jpeg

21 stycznia 2020 13:31 | Art. Wro

osiem lat bez Ireny.....

Pamiętamy, nie zapomnimy...tęsknimy.

21 stycznia 2020 11:36 | MM

Kochamy, pamietamy. Na zawsze w mysli i sercu!

Napisał(a):
file:///D:/Zdjecia/Irena%20Jarocka/20727961_868411409981770_1320021696585311486_n.jpg

21 stycznia 2020 11:12 | Danusia I

To już 8 lat bez Ireny

http://irenajarocka.pl/webdocs/image/2019/KG/fan-pocztowka-21-01-2020.jpg

21 stycznia 2020 09:30 | juergen

✝︎ 21.01.2012 .................................. juz na zawsze smutny dzień...


http://irenajarocka.pl/webdocs/image/2019/KG/zapowiedz-mszy-w-kosciele-26-01-2020-1.jpeg
http://irenajarocka.pl/webdocs/image/2019/KG/Irena-2008-czarno-biale-fot-Andrzej-Wiktor.jpg
http://irenajarocka.pl/webdocs/image/2019/KG/data-urodzin-data smierci-na-pasku.jpeg


Irène Irène ............................ ● [www.youtube.com] ...Elle a pris son cœur, elle est partie avec...


16 stycznia 2020 12:25 |

plebiscyt.

Ten plebiscyt to jakieś kuriozum a nie faktyczne odzwierciedlenie popularności piosenek z minionych lat.
Kto w to uwierzy, że krzykliwa beznadziejnie nudna piosenka jest liderką wśród słuchaczy?
To zwykła ściema i manipulacja fejsbukowych "fanów" sztucznie tworzących zadymę w sieci.
"Małgośka" niby jest tą ukochaną przez naród piosenką???
Dobre jaja.

14 stycznia 2020 20:07 | juergen

Piosenki 95-lecia Polskiego Radia _G_ł_o_s_u_j_m_y_ na wielki przeboj Ireny "Odpływają kawiarenki" ♡

Glosujmy dalej na wielki hit Naszej Ireny "Odpływają kawiarenki" w Plebiscycie Polskiego Radia "Piosenki 95-lecia Polskiego Radia".
Głosować mozna raz dziennie do 31 stycznia.

TU GŁOSUJ

http://irenajarocka.pl/webdocs/image/2019/KG/Plebiscyt-radiowy-plakat-1.jpeg
http://irenajarocka.pl/webdocs/image/2019/KG/Irena-Sopot-Top-Trendy-2009-3.jpeg
http://irenajarocka.pl/webdocs/image/2019/KG/Plebiscyt-radiowy-plakat-2.jpeg
http://irenajarocka.pl/webdocs/image/2019/KG/Plebiscyt-radiowy-plakat-3.jpeg

12 stycznia 2020 17:17 | juergen

40- lat temu... Irena w Teatrze Polskim we Wrocławiu

http://irenajarocka.pl/webdocs/image/2019/KG/Irena-Teatr-Polski-Wroclaw-1980-koncert-XXX-lecie-impartu-1.jpeg
Fot. Romuald Broniarek ● Wroclaw - Teatr Polski - 12.01.1980

Po tych wszystkich koncertach Ireny, na ktorych mialem przyjemność i szczęście bywać, pozostało wiele wspomnień, a teraz pod ta nieodwracalna nieobecność Ireny jest tym bardziej jeszcze większy powód aby do tych wspomnień powracać, pielęgnować i ocalić od zapomnienia... nowe tego rodzaju juz nigdy nie przybędą.........
Te wszystkie koncerty zawsze byly związane z radością i wzruszeniami, zawsze byly to wyjątkowe chwile i duże przeżycie. A byly tez i takie wyjątkowe, ktorych czas nie jest w stanie zatrzeć, pomimo, ze jak przy tym tu wspominanym we wrocławskim Teatrze Polskim z 12.01.1980, pokryty jest juz 40-letnia patyna czasu. Na szczęście wbił sie tak mocno w mojej pamięci, ze i dzis moge przywołać tamten wieczór, ten wyjątkowy klimat, te wyśpiewane przez Irene dźwięki, nawet pamietam te dreszcze, ktore przeze mnie wtedy przeszły, kiedy ze sceny poplynely dźwięki "Close To You", wielkiego hitu Carpenters z 1970, w niesamowicie pięknej interpretacji Ireny ♥︎, ktorej na scenie towarzyszył zespół jazzowy Sami Swoi albo Big Band Wiesława Pieregorólki. Tego niestety dokładnie nie pamiętam, ponieważ byla to specjalna gala z okazji 30-lecia Polskiej Agencji Artystycznej IMPART, w koncercie tym Irena miala swoj blok, w którym zaśpiewała kilka piosenek, w tym wlasnie Close To You, ballade How Deep Is Your Love. Innych piosenek zaśpiewanych na tym koncercie przez Irene nie pamietam, ponieważ moje uszy byly przykute dosłownie do tych dwoch utworow, ktorych nigdy wcześniej ani nigdy pozniej nie usłyszalem w wykonaniu Ireny. Ten wyjątkowy repertuar przygotowany byl specjalnie na ten koncert. Obok Ireny i wymienionych zespolow, wystąpili tez w tym dniu na scenie Teatru Polskiego - Urszula Sipińska i Hanna Banaszak.
Duzo sie dzialo w tym dniu, min. pan Romuald Broniarek, autor tych koncertowych zdjeć, robil tez zdjecia Irenie na okładkę czasopisma Przyjaźń. Po tym koncercie, bardzo poznym wieczorem, wracała Irena wspólnie z Urszula Sipinska jej groszkowym BMW ☺︎ do Poznania, aby dokończyć nagran dla PR w Poznaniu.
Dlaczego taki wlasnie repertuar, takie klimaty wybrano dla Ireny na ten niezapomniany koncertowy wieczór, tego juz sie na pewno nie dowiem..., miałbym jeszcze wiele takich i podobnych pytań do Ireny, tylko ze odpowiedzi na nie juz nigdy niestety nie usłyszę........ RIP i dziekuje za to wszystko..... ♡

http://irenajarocka.pl/webdocs/image/2019/KG/Irena-Teatr-Polski-Wroclaw-1980-koncert-XXX-lecie-impartu-2.jpeg
Fot. Romuald Broniarek ● Wroclaw - Teatr Polski - 12.01.1980

11 stycznia 2020 21:40 | Mariusz

Tęsknota

Kochana Irenko, choć mija już 8 lat od kiedy Cię nie ma tęsknota jest nadal ogromna. Słucham Twoich piosenek, oglądam koncerty, wywiady i łzy same płyną. Tak bardzo brakuje Twojej klasy, wdzięku, stylu i tego magicznego uśmiechu. Gdziekolwiek jesteś zawsze widzę Twój uśmiech i te piekne oczy ❤️ Bądź naszym aniołem na zawsze

3 stycznia 2020 22:10 | juergen

Piosenki 95-lecia Polskiego Radia _G_ł_o_s_u_j_m_y_ na wielki przeboj Ireny "Odpływają kawiarenki" ♡

Glosujmy na kultowy hit Naszej Ireny "Odpływają kawiarenki" w Plebiscycie Polskiego Radia "Piosenki 95-lecia Polskiego Radia". Niech Kawiarenki popłyną w wielki rejs..., jak za dawnych szczęśliwych czasów ☺︎
Głosować mozna raz dziennie do 31 stycznia.

TU GŁOSUJ

http://irenajarocka.pl/webdocs/image/2019/KG/Plebiscyt-radiowy-plakat-1.jpeg
http://irenajarocka.pl/webdocs/image/2019/KG/Irena-Sopot-Top-Trendy-2009-1.jpeg
http://irenajarocka.pl/webdocs/image/2019/KG/Plebiscyt-radiowy-plakat-2.jpeg
http://irenajarocka.pl/webdocs/image/2019/KG/Plebiscyt-radiowy-plakat-3.jpeg
http://irenajarocka.pl/webdocs/image/2019/KG/Irena-Sopot-Top-Trendy-2009-2.jpeg

muzyka: Wojciech Trzciński słowa: Jerzy Kleyny ● [www.youtube.com]

1 stycznia 2020 17:27 |

Bonne Année

Zyczenia szczesliwego roku.
20/20 To najlepsza nota we francuskich szkolach....
Pozdrawiam
Jozek z Paryza

28 grudnia 2019 18:01 | juergen

G_ł_o_s_u_j_m_y_ na Irene ♥️

Glosujmy na Nasza Irene w plebiscycie Kino Polska Muzyka "Król i królowa polskiej muzyki"! Wyniki glosowania na antenie Kino Polska Muzyka w niedzielę 05.01 od 14:00 i w poniedziałek 06.01 od 18:00.

TU GŁOSUJ

http://irenajarocka.pl/webdocs/image/2019/KG/Glosowanie-plakat-28-12-2019-1.jpg
http://irenajarocka.pl/webdocs/image/2019/KG/Glosowanie-plakat-28-12-2019-2.jpg
http://irenajarocka.pl/webdocs/image/2019/KG/Glosowanie-plakat-28-12-2019-3.jpg

♥️ [www.youtube.com]

25 grudnia 2019 10:16 | juergen

Ponieważ znów są Święta... ❄︎