Wrzesień 2008

29 września 2008 | Kraków „na kolanach”

Wczoraj w Auli UJ w Krakowie Irena otrzymała od  Vinicio Pajaro, jednego z najbardziej znanych projektantów mody w Europie, Laur Elegancji za 2008 rok. Uzasadniając swój wybór, Vinicio powiedział, że przyznaje Jej ten laur za ponadczasową elegancję i wdzięk. Po części oficjalnej odbył się koncert Ireny wraz z Jej zespołem. Irena oczarowała Kraków, zahipnotyzowała setki osób zgormadzonych w Audytorium Maximum. Prawie wszyscy od początku koncertu na stojąco bawili się śpiewając wspólnie z Ireną Jej piosenki. To była niezwykła atmosfera w tym niezwykłym miejscu.

zobacz zdjęcia autorstwa Andrzeja Wrzesińskiego

 

 

28 września 2008 | Kraków- impreza zamknięta
28 września 2008 | Laur Elegancji dla Ireny Jarockiej

Irena Jarocka odbierze Laur Elegancji z rąk włoskiego projektanta Vinicio Pajaro, w auli Audytorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie podczas gali „Sztuka w Modzie”. W latach poprzednich Laur Elegancji  odbierały m.in.: Jolanta Kwaśniewska, Grażyna Brodzińska, Hanna Gronkiewicz- Waltz i Elżbieta Penderecka. Laur Elegancji jest wyróżnieniem przyznawanym przez dom mody Vinicio Pajaro dla osób zachowujących swój wyjątkowy styl- w modzie, sztuce, biznesie i kulturze. Projektant znany w świecie mody z luksusowych futer, od 1975 roku umieścił swoje salony w Stanach Zjednoczonych, Europie, Rosji, Chinach i Japonii. W Polsce salon firmowy znajduje się w Krakowie przy ulicy Grodzkiej 12. Vinicio Pajaro to światowej sławy projektant wielokrotnie nagradzany najwyższym odznaczeniem w branży futrzarskiej „Platynową Igłą”. Podczas prezentacji tegorocznej kolekcji 2008/2009 do grona swych wyjątkowych gości zaprosił gwiazdę polskiej piosenki Irenę Jarocką, która oprócz odebrania zdaniem wielu zasłużonej nagrody, zaprezentuje wraz z zespołem, zgromadzonej w auli publiczności swoje znane przeboje i piosenki z nowej płyty.

 

27 września 2008 | Krapkowice- plac Eichendorffa, godz. 21.00
21 września 2008 | Warszawa, ul. Fieldorfa 1, Parafia Św. Ojca Pio, godz. 19.00
20 września 2008 | Nałęczów, Park Uzdrowiskowy, godz. 19.30
20 września 2008 | Wywiad w Polsacie

W ramach III Międzynarodowych Zawodów Balonowych w Nałęczowie, Irena wystąpi ze swoim recitalem. Patronem medialnym imprezy jest telewizja Polsat. Po godzinie 15, właśnie na antenie Polsat-u, w wejściu „na żywo” odbędzie się wywiad z Ireną.

18 września 2008 | Pałacyk w Promnicach, godz. 19.00- impreza zamknięta
17 września 2008 | Kręcenie teledysku i sesja zdjęciowa

Przygotowania do premiery nowej płyty Ireny idą pełną parą. W Warszawie, w salonie fryzjerskim Jagi Hupało a następnie w studiu „Makata” kręciliśmy teledysk do piosenki „Małe rzeczy”. Równocześnie odbywała się sesja z której zdjęcia będą wykorzystane m.in. na okładkę płyty. Częściowe efekty tej pracy zobaczycie już w przyszłym tygodniu...

 

15 września 2008 | W październikowym numerze „Claudii” - Irena gwiazdą miesiąca
14 września 2008 | Góra k/Miedźnej, boisko sportowe, godz. 17.00
14 września 2008 | Piława Grn., sala Domu Kultury, godz. 21.00
13 września 2008 | Irena już w Polsce!

 

6 września 2008 | Wywiad w dzienniku „Polska The Times”

W dzisiejszym Magazynie rodzinnym", dodatku do dziennika Polska The Times" jest wywiad z Ireną i Michałem.  

4 września 2008 | WITAM NA NOWEJ ODSŁONIE MOJEJ STRONY!

 

 

Moi drodzy! Spełniło się moje marzenie o specjalnej stronie dla Was, pełnej informacji, muzyki, dobrych zdjęć, filmów... materiałów, które uzbierały się przez długie lata mojej pracy. Czuję wzruszenie klikając na start tej strony. Otwiera się przede mną kolejny, ciekawy okres mojej kariery zapoczątkowany książką. Teraz mamy nową stronę i niedługo będzie nowa płyta. Czyż nie jestem w czepku urodzona? Dziekuję Dzidkowi, że dał początek tej stronie. Dziekuję, że mam Was wszystkich obok, dziekuję za Wasze zaangażowanie w moje piosenkowanie. Dziękuję Agnieszce, która będąc inicjatorką tej nowej strony włożyła w nią ogromne serce, pasję dzięki której wytrzymała wiele nieprzespanych nocy uzupełniając materiały i poprawiając każdy szczegół. Życzę Wam wielu wzruszeń przy oglądaniu tej strony i mam cichą nadzieję, że  każdy na niej znajdzie coś dla siebie. Pozdrawiam Was najcieplej. Irena