2011

 

Wakcje w Ciechocinku, cztery dni po wakacjach dowiaduje się o strasznej chorobie...

ZOBACZ  ZDJĘCIA W GALERII

 

 

 

Ostani koncert Ireny na Parafialnym Pikniku Rodzinnym w  Szczepankach, gmina Łasin; trzy dni po koncercie dowiaduje się o strasznej chorobie...

ZOBACZ  ZDJĘCIA W GALERII

 

 

Dwupłytowy album zatytułowany „40 piosenek Ireny Jarockiej”. 

To wydawnictwo szczególne - jubileuszowe. Płyta ukazuje się w 35 rocznicę filmu "Motylem jestem czyli romans 40-latka" z udziałem piosenkarki. Nagrania Ireny Jarockiej to perły w 55-letniej historii Polskich Nagrań. 

2012

 

21 stycznia  odeszła od nas Irena...

Do końca był przy niej ukochany mąż Michał.

 

 

 

Od 21.01.2012 świeci nam gwiazda Ireny Jarockiej (HIP 46771) w konstelacji Lwa.

 

 

 

Nabożeństwo żałobne odprawione zostało w piątek 27 stycznia 2012 roku o godz. 13:00 w Kościele p.w. św. Karola Boromeusza na Starych Powązkach, po czym nastąpiło odprowadzenie urny z prochami Zmarłej do katakumby na miejscowym cmentarzu.

ZOBACZ  ZDJĘCIA W GALERII

 

 

 

 "Oto moje ulubione piosenki francuskie – album tak bliski mojemu sercu, jak zresztą każdy album moich piosenek polskich. Gdy w Paryżu przez pięć lat studiowałam śpiew, one właśnie kształtowały moją wrażliwość. Później wykonywałam je na koncertach wszędzie – na całym świecie. Tak powstał ten album, o którym marzyłam od dawna, i również o tym by nagrać go z Włodkiem Nahornym. Są to moje ulubione francuskie standardy. Śpiewam je z miłością dla Was".